Mraziaca skriňa -presklená - ventilovaná G-EFV400G
31 226 Kč
37 783 Kč s DPH
Mraziace skrine ECOVENT s ventilovaným chladením. Vonkajší plášť z bieleho epoxidového plechu - vnútorný plášť z PS - vonkajšie dno a zadné panely z pozinkovaného plechu
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
600 x 600 x 1860(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
460 x 460 x 1627(v) mm
OBJEM
300 l
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+30°C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
vetrané
TYP ODMRAZOVANIA
automatické
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
120
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
70
VÝKON - W-
530
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
lakovaný plech PS + izolačné sklo
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
4 rošt. police 475 x 377 mm + 1 rošt. polica 475 x 147 mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
C
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
96
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
108
BALENIE ROZMERY
630 x 660 x 2003 (v) mm
- Objednávacie číslo: G-EFV400G
-
Na objednávku
Máte záujem o viac kusov alebo individuálnu ponuku?
Kliknite na „Mám záujem o cenovú ponuku“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Tento produkt už máte pridaný v dopyte.
Kliknite na „Zobraziť dopyt“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Mraziace skrine ECOVENT s ventilovaným chladením. Vonkajší plášť z bieleho epoxidového plechu - vnútorný plášť z PS - vonkajšie dno a zadné panely z pozinkovaného plechu
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
600 x 600 x 1860(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
460 x 460 x 1627(v) mm
OBJEM
300 l
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+30°C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
vetrané
TYP ODMRAZOVANIA
automatické
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
120
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
70
VÝKON - W-
530
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
lakovaný plech PS + izolačné sklo
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
4 rošt. police 475 x 377 mm + 1 rošt. polica 475 x 147 mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
C
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
96
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
108
BALENIE ROZMERY
630 x 660 x 2003 (v) mm
| Regulácia teploty: | elektronický |
| Odparovanie kondenzovanej vody: | automatický |
| Nominálna kapacita (L): | 300 |
| Výkon Watt: | 530 |
| Izolácia (mm): | 70 |
| Typ chladiaceho plynu: | R290 |
| Typ chladenia: | ventilovaný |
| Energetická trieda: | C |
| Zmena otvárania dverí: | no |
| Pracovná teplota (°C): | -18°C / -22°C |
| Príslušenstvo v cene: | 4 police 475 x 377 mm + 1 polica 475 x 147 mm |
| Vnútorné rozmery (mm): | 460 x 460 x 1627(h) mm |
| Stavebné materiály: | Maľovaný plech PS + izolačné sklo |
| Typ odmrazovania: | automatický |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Maximálna pracovná teplota: | +30°C / 55%HR |