Evereo

EVEREO® je revolúcia. EVEREO® je prvá teplá chladnička; unikátne zariadenie, ktoré uchováva varené pokrmy niekoľko dní pri výdajnej teplote kombinovaním presné kontroly a riadenia teploty a atmosféry. Udržuje Vaše pokrmy pri teplote, pri ktorej pokrmy servírujete. EVEREO® je inovatívny konzervátor pokrmov.

Tri režimy využívajúce výhody konzervovania pri výdajnej teplote

  1. Variť a udržiavať až do 72 hodín MULTI.Day V kombinácii s MULTI.Day Bags - zavákuované vrecká, odolné teplote a MULTI.Day Trays-zavákuované gastronádoby, Vám EVEREO® umožňuje udržiavať varené pokrmy pri výdajnej teplote až 72 hodín. Napríklad po ukončení varného procesu bežnými technikami Sous Vide vákuového varenia, vložte vrecká MULTI.Day do EVEREO® bez schladenia, kde budú udržiavané až 72 hodín pri výdajnej teplote a vždy pripravené na akúkoľvek objednávku. Varte tak, ako ste vždy varili, na rady našich šéfkuchárov vložte pokrmy do EVEREO® a a budete ich môcť podávať hneď, ako budú objednané, čo eliminuje čakaciu dobu Vašich zákazníkov a zvyšuje Váš zisk!
  2. Udržiavať až do 8 hodín Superholding. Uchovávajte svoje pokrmy v zariadení EVEREO® pripravené na podávanie s použitím otvorených gastronádob bez hermetického utesnenia alebo plechov. Extrémne presné riadenie teploty a vlhkosti EVEREO® Vám umožní udržiavať vaše pokrmy dokonalé až štyrikrát dlhšie ako tradičné udržiavacej zariadení.
  3. Udržiavať bez varenia až do 72 hodín Meal me Revolúcia začína teraz: s EVEREO® a MEAL ME môžete z e-obchodu mealmefood.com pridať do Vášho menu vynikajúce produkty, bez toho aby ste ich museli variť. Majte Vaše pokrmy vždy pripravené na podávanie!

So zariadením EVEREO® sa Vy rozhodujete, kedy a kde variť svoje menu. Tradičné jedlá vyžadujúce pomalé varenie a zložité spracovania môžu byť pripravená v kuchyni, alebo dodané do vašich obchodov počas pokojných dní a uchované pri výdajnej teplote do okamihu kedy ich budete potrebovať! EVEREO. Funguje výhradne nad teplotami, pri ktorých môžu baktérie žiť, zaisťujúcich tým bezpečnosť potravín. Konzervácia potravín v zariadení EVEREO® na dlhšie ako 8 hodín, aj keď boli predtým vychladené na 3 ° C, zaručuje ich pasterizáciu.