Mraziaca skriňa - pesklená - statická G-EF600GSS
37 050 Kč
44 830 Kč s DPH
Mrazničky vitríny so statickým chladením. Vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný ABS - statické chladenie s vnútorným ventilátorom pre rovnomernú teplotu - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu - vyhrievací element na dverách pri sklenených modeloch.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
777 x 695 x 1895(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
657 x 580 x 1660(v) mm
OBJEM
570
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+32°C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
police výparník
TYP ODMRAZOVANIA
manuálne
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
120
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
manuálne
REGULÁCIA TEPLOTY
termostat
IZOLÁCIA (mm)
60
SPOTREBA ENERGIE (W)
480
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 430 + ABS + izolačné sklo a vykurovací článok
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
nie
VNÚTORNÉ SVETLO
led
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
6 pevných políc 650 x 510 x 210 (v) mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
C
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
94
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
111
ROZMERY BALENIA
840 x 760 x 2210 (v) mm
- Objednávacie číslo: G-EF600GSS
-
Na objednávku
Máte záujem o viac kusov alebo individuálnu ponuku?
Kliknite na „Mám záujem o cenovú ponuku“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Tento produkt už máte pridaný v dopyte.
Kliknite na „Zobraziť dopyt“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Mrazničky vitríny so statickým chladením. Vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný ABS - statické chladenie s vnútorným ventilátorom pre rovnomernú teplotu - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu - vyhrievací element na dverách pri sklenených modeloch.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
777 x 695 x 1895(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
657 x 580 x 1660(v) mm
OBJEM
570
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+32°C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
police výparník
TYP ODMRAZOVANIA
manuálne
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
120
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
manuálne
REGULÁCIA TEPLOTY
termostat
IZOLÁCIA (mm)
60
SPOTREBA ENERGIE (W)
480
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 430 + ABS + izolačné sklo a vykurovací článok
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
nie
VNÚTORNÉ SVETLO
led
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
6 pevných políc 650 x 510 x 210 (v) mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
C
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
94
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
111
ROZMERY BALENIA
840 x 760 x 2210 (v) mm
| Regulácia teploty: | termostat |
| Odparovanie kondenzovanej vody: | Manuál |
| Nominálna kapacita (L): | 570 |
| Výkon Watt: | 480 |
| Izolácia (mm): | 60 |
| Typ chladiaceho plynu: | R290 |
| Typ chladenia: | policový výparník |
| Energetická trieda: | C |
| Zmena otvárania dverí: | no |
| Pracovná teplota (°C): | -18°C / -22°C |
| Príslušenstvo v cene: | 6 pevných políc 650 x 500 mm |
| Vnútorné rozmery (mm): | 657 x 580 x 1660(h) mm |
| Stavebné materiály: | AISI 430 nerezová oceľ + ABS + dvojité zasklenie s vykurovacím telesom |
| Typ odmrazovania: | Manuál |
| Vnútorné osvetlenie: | LED |
| Maximálna pracovná teplota: | +32°C / 55%HR |