Mraziaca skriňa -ventilovaná G-EFV400SS
23 790 Kč
28 786 Kč s DPH
Mraziace vitríny ECOVENT s ventilovaným chladením. Vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný plášť z PS - vonkajšie dno a zadné panely z pozinkovaného plechu
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
600 x 600 x 1860(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
460 x 460 x 1627(v) mm
OBJEM
279
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+35°C / 65% hod.
TYP CHLADENIA
vetrané
TYP ODMRAZOVANIA
automatické
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
120
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
70
SPOTREBA ENERGIE (W)
390
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 430 – PS
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
4 rošty 475 x 377 mm 1 spodný rošt 475 x 147 mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
D
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
88
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
100
ROZMERY BALENIA
630 x 660 x 2003 (v) mm
- Objednávacie číslo: G-EFV400SS
-
Na objednávku
Máte záujem o viac kusov alebo individuálnu ponuku?
Kliknite na „Mám záujem o cenovú ponuku“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Tento produkt už máte pridaný v dopyte.
Kliknite na „Zobraziť dopyt“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Mraziace vitríny ECOVENT s ventilovaným chladením. Vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný plášť z PS - vonkajšie dno a zadné panely z pozinkovaného plechu
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
600 x 600 x 1860(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
460 x 460 x 1627(v) mm
OBJEM
279
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+35°C / 65% hod.
TYP CHLADENIA
vetrané
TYP ODMRAZOVANIA
automatické
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
120
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
70
SPOTREBA ENERGIE (W)
390
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 430 – PS
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
4 rošty 475 x 377 mm 1 spodný rošt 475 x 147 mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
D
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
88
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
100
ROZMERY BALENIA
630 x 660 x 2003 (v) mm
| Regulácia teploty: | elektronický |
| Odparovanie kondenzovanej vody: | automatický |
| Nominálna kapacita (L): | 279 |
| Výkon Watt: | 390 |
| Izolácia (mm): | 70 |
| Typ chladiaceho plynu: | R290 |
| Typ chladenia: | ventilovaný |
| Energetická trieda: | D |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Pracovná teplota (°C): | -18°C / -22°C |
| Príslušenstvo v cene: | 4 police 475 x 377 mm + 1 polica 475 x 147 mm |
| Vnútorné rozmery (mm): | 460 x 460 x 1627(h) mm |
| Stavebné materiály: | nerezová oceľ AISI 430 PS |
| Typ odmrazovania: | automatický |
| Vnútorné osvetlenie: | no |
| Maximálna pracovná teplota: | +35°C / 65%HR |