Mraziaca skriňa -statická G-EF600SS
28 236 Kč
34 166 Kč s DPH
Mrazničky so statickým chladením. Vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný ABS - statické chladenie s vnútorným ventilátorom pre rovnomernú teplotu - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
777 x 695 x 1895(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
657 x 580 x 1660(v) mm
OBJEM
570
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+32°C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
police výparník
TYP ODMRAZOVANIA
manuálne
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R600a
PLYN (gr.)
130
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
termostat
IZOLÁCIA (mm)
60
SPOTREBA ENERGIE (W)
300
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 430 + ABS
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
6 pevných políc 650 x 500 mm
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
94
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
111
ROZMERY BALENIA
840 x 760 x 2210 (v) mm
- Objednávacie číslo: G-EF600SS
-
Na objednávku
Máte záujem o viac kusov alebo individuálnu ponuku?
Kliknite na „Mám záujem o cenovú ponuku“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Tento produkt už máte pridaný v dopyte.
Kliknite na „Zobraziť dopyt“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Mrazničky so statickým chladením. Vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný ABS - statické chladenie s vnútorným ventilátorom pre rovnomernú teplotu - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
777 x 695 x 1895(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
657 x 580 x 1660(v) mm
OBJEM
570
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+32°C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
police výparník
TYP ODMRAZOVANIA
manuálne
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R600a
PLYN (gr.)
130
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
termostat
IZOLÁCIA (mm)
60
SPOTREBA ENERGIE (W)
300
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 430 + ABS
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
6 pevných políc 650 x 500 mm
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
94
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
111
ROZMERY BALENIA
840 x 760 x 2210 (v) mm
| Regulácia teploty: | termostat |
| Odparovanie kondenzovanej vody: | automatický |
| Nominálna kapacita (L): | 555 |
| Výkon Watt: | 300 |
| Izolácia (mm): | 60 |
| Typ chladiaceho plynu: | R600a |
| Typ chladenia: | policový výparník |
| Energetická trieda: | |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Pracovná teplota (°C): | -18°C / -22°C |
| Príslušenstvo v cene: | 6 pevných políc 650 x 500 mm |
| Vnútorné rozmery (mm): | 657 x 580 x 1660(h) mm |
| Stavebné materiály: | AISI 430 nerezová oceľ + ABS + dvojité zasklenie |
| Typ odmrazovania: | Manuál |
| Vnútorné osvetlenie: | no |
| Maximálna pracovná teplota: | +32°C / 55%HR |