Chladiaca skriňa - statická - Snack Line G-SNACK400TN
26 702 Kč
32 309 Kč s DPH
Snacková línia . Pracovná teplota (°C): -2°C / +8°C. Statické chladenie - ventilátor a vnútorný vzduchový dopravník na vyrovnanie teploty - zabudovaná chladiaca jednotka v hornom oddelení - motorový priestor s izolovanými stranami - elektronické ovládanie teploty s digitálnym termostatom - elektrický vykurovací prvok okolo rámu dverí na zabránenie kondenzácie - odkvapkávacia miska na zber kondenzovanej vody. Reverzibilné dvere s pružinou na samouzavretie - zámok dverí s kľúčom - beznástrojové vyberateľné tesnenie dverí - spodok so zaoblenými rohmi - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu - výškovo nastaviteľné nohy z nerezovej ocele AISI 304.
Regulácia teploty: elektronický
Odparovanie kondenzovanej vody: Odkvapkávacia miska
Nominálna kapacita (L): 429
Výkon Watt: 260
Izolácia (mm): 50
Typ chladiaceho plynu: R290
Typ chladenia: Statický
Energetická trieda: C
Zmena otvárania dverí: Áno
Pracovná teplota (°C): -2°C / +8°C
Príslušenstvo v cene: 3 mriežky 530 x 540 mm + 3 páry koľajníc
Vnútorné rozmery (mm): 560 x 580 x 1386(h) mm
Stavebné materiály: Nerezová oceľ AISI 304
Typ odmrazovania: automatický
Vnútorné osvetlenie: no
Maximálna pracovná teplota: +32°C / 55%HR
Rozmery (mm) - Dĺžka x Šírka x Výška: 680 x 700 x 2000 mm
Rozmery balenia (cm) - Dĺžka x Šírka x Výška: 71 x 74 x 218 cm
Napájanie: 220-240 V / 1N / 50 Hz
- Objednávacie číslo: G-SNACK400TN
-
Na objednávku
Máte záujem o viac kusov alebo individuálnu ponuku?
Kliknite na „Mám záujem o cenovú ponuku“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Tento produkt už máte pridaný v dopyte.
Kliknite na „Zobraziť dopyt“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Snacková línia . Pracovná teplota (°C): -2°C / +8°C. Statické chladenie - ventilátor a vnútorný vzduchový dopravník na vyrovnanie teploty - zabudovaná chladiaca jednotka v hornom oddelení - motorový priestor s izolovanými stranami - elektronické ovládanie teploty s digitálnym termostatom - elektrický vykurovací prvok okolo rámu dverí na zabránenie kondenzácie - odkvapkávacia miska na zber kondenzovanej vody. Reverzibilné dvere s pružinou na samouzavretie - zámok dverí s kľúčom - beznástrojové vyberateľné tesnenie dverí - spodok so zaoblenými rohmi - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu - výškovo nastaviteľné nohy z nerezovej ocele AISI 304.
Regulácia teploty: elektronický
Odparovanie kondenzovanej vody: Odkvapkávacia miska
Nominálna kapacita (L): 429
Výkon Watt: 260
Izolácia (mm): 50
Typ chladiaceho plynu: R290
Typ chladenia: Statický
Energetická trieda: C
Zmena otvárania dverí: Áno
Pracovná teplota (°C): -2°C / +8°C
Príslušenstvo v cene: 3 mriežky 530 x 540 mm + 3 páry koľajníc
Vnútorné rozmery (mm): 560 x 580 x 1386(h) mm
Stavebné materiály: Nerezová oceľ AISI 304
Typ odmrazovania: automatický
Vnútorné osvetlenie: no
Maximálna pracovná teplota: +32°C / 55%HR
Rozmery (mm) - Dĺžka x Šírka x Výška: 680 x 700 x 2000 mm
Rozmery balenia (cm) - Dĺžka x Šírka x Výška: 71 x 74 x 218 cm
Napájanie: 220-240 V / 1N / 50 Hz
| Regulácia teploty: | elektronický |
| Odparovanie kondenzovanej vody: | Odkvapkávacia miska |
| Nominálna kapacita (L): | 429 |
| Výkon Watt: | 260 |
| Izolácia (mm): | 50 |
| Typ chladiaceho plynu: | R290 |
| Typ chladenia: | Statický |
| Energetická trieda: | C |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Pracovná teplota (°C): | -2°C / +8°C |
| Príslušenstvo v cene: | 3 mriežky 530 x 540 mm + 3 páry koľajníc |
| Vnútorné rozmery (mm): | 560 x 580 x 1386(h) mm |
| Stavebné materiály: | Nerezová oceľ AISI 304 |
| Typ odmrazovania: | automatický |
| Vnútorné osvetlenie: | no |
| Maximálna pracovná teplota: | +32°C / 55%HR |