Chladiace skrine - ventilované G-ERV400SS
20 280 Kč
24 539 Kč s DPH
ECOVENT chladiace skrine s ventilovaným chladením. Vonkajší plášť z bielej epoxidovo lakovanej dosky alebo z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný plášť z PS - vonkajšie dno a zadné panely z pozinkovanej dosky.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
0°C / +8°C
VONKAJŠIE ROZMERY
600 x 600 x 1860(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
460 x 460 x 1627(v) mm
OBJEM
279
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+35°C / 65% hod.
TYP CHLADENIA
ventilované
TYP ODMRAZOVANIA
automatické
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R600a
PLYN (gr.)
100
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
70
VÝKON - W-
210
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
Povrch nerez AISI 430 - PS
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
3 rošty 475 x 377 mm 1 spodný rošt 475 x 147 mm
VNÚTORNÉ SVETLO
nie
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
ENERGETICKÁ TRIEDA
D
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
73
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
85
ROZMERY BALENIA
630 x 660 x 2003 (v) mm
- Objednávacie číslo: G-ERV400SS
-
Na objednávku
Máte záujem o viac kusov alebo individuálnu ponuku?
Kliknite na „Mám záujem o cenovú ponuku“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Tento produkt už máte pridaný v dopyte.
Kliknite na „Zobraziť dopyt“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
ECOVENT chladiace skrine s ventilovaným chladením. Vonkajší plášť z bielej epoxidovo lakovanej dosky alebo z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný plášť z PS - vonkajšie dno a zadné panely z pozinkovanej dosky.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
0°C / +8°C
VONKAJŠIE ROZMERY
600 x 600 x 1860(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
460 x 460 x 1627(v) mm
OBJEM
279
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+35°C / 65% hod.
TYP CHLADENIA
ventilované
TYP ODMRAZOVANIA
automatické
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R600a
PLYN (gr.)
100
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
70
VÝKON - W-
210
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
Povrch nerez AISI 430 - PS
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
3 rošty 475 x 377 mm 1 spodný rošt 475 x 147 mm
VNÚTORNÉ SVETLO
nie
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
ENERGETICKÁ TRIEDA
D
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
73
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
85
ROZMERY BALENIA
630 x 660 x 2003 (v) mm
| Regulácia teploty: | elektronický |
| Odparovanie kondenzovanej vody: | automatický |
| Nominálna kapacita (L): | 279 |
| Výkon Watt: | |
| Izolácia (mm): | 70 |
| Typ chladiaceho plynu: | R600a |
| Typ chladenia: | ventilovaný |
| Energetická trieda: | D |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Pracovná teplota (°C): | 0°C / +8°C |
| Príslušenstvo v cene: | 3 police 475 x 377 mm + 1 polica 475 x 147 mm |
| Vnútorné rozmery (mm): | 460 x 460 x 1627(h) mm |
| Stavebné materiály: | nerezová oceľ AISI 430 PS |
| Typ odmrazovania: | automatický |
| Vnútorné osvetlenie: | no |
| Maximálna pracovná teplota: | +35°C / 65%HR |