Mraziace skrine - presklené - statické G-EF400G
1 096,00 €
1 348,08 € s DPH
Mrazničky so statickým chladením. Vonkajší plášť z bieleho epoxidovo potiahnutého plechu - vnútorný ABS - statické chladenie s vnútorným ventilátorom pre rovnomernú teplotu - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu – vyhrievací element na dverách pri sklenených modeloch.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA / PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
600 x 585 x 1855(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
510 x 485 x 1620(v) mm
OBJEM
350
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+32 ° C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
polica výparník
TYP ODTÁVANIE
manuálna
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
110
ODPAROVANIE KONDENZÁTU
manuálna
REGULÁCIA TEPLOTY
termostat
IZOLÁCIA (mm)
60
PRÍKON (W)
380
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
lakovaný plech + izolačné sklo + ABS
ZMENA OTVÁRANIE DVERÍ
nie
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
ľad
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
6 pevných políc 480 x 440 x 160(v) mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
C
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
76
HRUBÁ HMOTNOSŤ HMOTNOSŤ (kg)
102
ROZMERY BALENIA
680 x 650 x 2210 (v) mm
- Objednávacie číslo: G-EF400G
-
Na objednávku
Máte záujem o viac kusov alebo individuálnu ponuku?
Kliknite na „Mám záujem o cenovú ponuku“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Tento produkt už máte pridaný v dopyte.
Kliknite na „Zobraziť dopyt“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Mrazničky so statickým chladením. Vonkajší plášť z bieleho epoxidovo potiahnutého plechu - vnútorný ABS - statické chladenie s vnútorným ventilátorom pre rovnomernú teplotu - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu – vyhrievací element na dverách pri sklenených modeloch.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA / PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
600 x 585 x 1855(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
510 x 485 x 1620(v) mm
OBJEM
350
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+32 ° C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
polica výparník
TYP ODTÁVANIE
manuálna
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
110
ODPAROVANIE KONDENZÁTU
manuálna
REGULÁCIA TEPLOTY
termostat
IZOLÁCIA (mm)
60
PRÍKON (W)
380
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
lakovaný plech + izolačné sklo + ABS
ZMENA OTVÁRANIE DVERÍ
nie
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
ľad
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
6 pevných políc 480 x 440 x 160(v) mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
C
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
76
HRUBÁ HMOTNOSŤ HMOTNOSŤ (kg)
102
ROZMERY BALENIA
680 x 650 x 2210 (v) mm
| Regulácia teploty: | termostat |
| Odparovanie kondenzovanej vody: | automatický |
| Nominálna kapacita (L): | 340 |
| Výkon Watt: | 380 |
| Izolácia (mm): | 60 |
| Typ chladiaceho plynu: | R290 |
| Typ chladenia: | policový výparník |
| Energetická trieda: | C |
| Zmena otvárania dverí: | no |
| Pracovná teplota (°C): | -18°C / -22°C |
| Príslušenstvo v cene: | 6 pevné police 480 x 440 mm |
| Vnútorné rozmery (mm): | 510 x 485 x 1620(h) mm |
| Stavebné materiály: | lakovaný plech + ABS + dvojité zasklenie |
| Typ odmrazovania: | Manuál |
| Vnútorné osvetlenie: | LED |
| Maximálna pracovná teplota: | +32°C / 55%HR |