Mraziaca skriňa - statická - Snack Line G-SNACK400BT
1 178,00 €
1 448,94 € s DPH
Snacková línia. Statické chladenie - ventilátor a vnútorný vzduchový dopravník na vyrovnanie teploty - zabudovaná chladiaca jednotka v hornom oddelení - motorový priestor s izolovanými stranami - elektronické ovládanie teploty s digitálnym termostatom - elektrický vykurovací prvok okolo rámu dverí na zabránenie kondenzácie - odkvapkávacia miska na zber kondenzovanej vody. Reverzibilné dvere s pružinou na samouzavretie - zámok dverí s kľúčom - beznástrojové vyberateľné tesnenie dverí - spodok so zaoblenými rohmi - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu - výškovo nastaviteľné nohy z nerezovej ocele AISI 304.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -20°C
VONKAJŠIE ROZMERY
680 x 700 x 2000 (v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
560 x 580 x 1386 (v) mm
OBJEM
429
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+32°C / 55 % HOD.
TYP CHLADENIA
statické
TYP ODMRAZOVANIA
manuálne
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
95
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
zberná nádrž
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
50
SPOTREBA ENERGIE (W)
490
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 304
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
3 mriežky 53×54 mm – 3 páry výsuvov
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
135
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
152
BALENIE ROZMERY
710 x 740 x 2180 (v) mm
- Objednávacie číslo: G-SNACK400BT
-
Na objednávku
Máte záujem o viac kusov alebo individuálnu ponuku?
Kliknite na „Mám záujem o cenovú ponuku“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Tento produkt už máte pridaný v dopyte.
Kliknite na „Zobraziť dopyt“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Snacková línia. Statické chladenie - ventilátor a vnútorný vzduchový dopravník na vyrovnanie teploty - zabudovaná chladiaca jednotka v hornom oddelení - motorový priestor s izolovanými stranami - elektronické ovládanie teploty s digitálnym termostatom - elektrický vykurovací prvok okolo rámu dverí na zabránenie kondenzácie - odkvapkávacia miska na zber kondenzovanej vody. Reverzibilné dvere s pružinou na samouzavretie - zámok dverí s kľúčom - beznástrojové vyberateľné tesnenie dverí - spodok so zaoblenými rohmi - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu - výškovo nastaviteľné nohy z nerezovej ocele AISI 304.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -20°C
VONKAJŠIE ROZMERY
680 x 700 x 2000 (v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
560 x 580 x 1386 (v) mm
OBJEM
429
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+32°C / 55 % HOD.
TYP CHLADENIA
statické
TYP ODMRAZOVANIA
manuálne
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
95
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
zberná nádrž
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
50
SPOTREBA ENERGIE (W)
490
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 304
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
3 mriežky 53×54 mm – 3 páry výsuvov
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
135
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
152
BALENIE ROZMERY
710 x 740 x 2180 (v) mm
| Regulácia teploty: | elektronický |
| Odparovanie kondenzovanej vody: | Odkvapkávacia miska |
| Nominálna kapacita (L): | 429 |
| Výkon Watt: | 490 |
| Izolácia (mm): | 50 |
| Typ chladiaceho plynu: | R290 |
| Typ chladenia: | Statický |
| Energetická trieda: | D |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Pracovná teplota (°C): | -18°C / -20°C |
| Príslušenstvo v cene: | 3 mriežky 530 x 540 mm + 3 páry koľajníc |
| Vnútorné rozmery (mm): | 560 x 580 x 1386(h) mm |
| Stavebné materiály: | Nerezová oceľ AISI 304 |
| Typ odmrazovania: | Manuál |
| Vnútorné osvetlenie: | no |
| Maximálna pracovná teplota: | +32°C / 55%HR |