Konvektomaty UNOX

Elektrické a plynové parné konvektomaty UNOX sú multifunkčné zariadenia pre prípravu a udržiavanie jedál.

S kapacitou od 3 do 40 plechov-gastronádob, ako jedna z mála značiek pokryjú tieto konvektomaty svojimi úžitkovými vlastnosťami celé spektrum požiadaviek moderných gastronomických prevádzok o akékolvek kapacite.

V konvektomate pripravíte kompletné menu od mäsa a príloh až po múčník.

Čím je konvektomat UNOX jedinečný?

Väčšina programov pre prípravu jedla potrebuje rad krokov, v ktorých sa mení postupne teplota a vlhkosť na začiatku varenia, počas prípravy, pri dokončovaní. Tieto parametre je potřaba pomerne komplikovane nastavovať. U konvektomatov UNOX MindMaps môžeme skrátka celý priebeh zmien teplôt a vlhkosti nastaviť tak, že nakreslíte perom jedným ťahom ruky krivku na display konvektomatu a stroj je pripravený. Celý priebeh varenia ako teplota, vlhkosť a čas sa riadi podľa hodnôt nakreslené krivky. Takýto jedinečný program je možné uložiť a nabudúce len dotykom tlačidla znovu zopakovať.

Jedinečný je aj patentovaný systém tvorby pary SteamMaxi. Vyrobí potrebnú intenzitu a kvalitu pary rýchlejšie a precíznejšie ako ostatné technológie ako boilerové alebo nástrekové.


UNOX ChefTop MindMaps PLUS je najvyšší rad konvektomatov UNOX. Reprezentuje inteligentne konvektomaty, určené pre najnáročnejšiu klientelu, ktorá dôsledne trvá na detajloch a precíznosti.

UNOX ChefTop MindMaps ONE sú digitálne programovateľné konvektomaty so všetkými základnými užitočnými funkciami, nepostrádateľnými v profesionálnej gastronómii.

UNOX ChefTop ZERO digitálne konvektomaty, kde je pomer cena a kvalita na prvom mieste.

UNOX ChefLux sú manuálne konvektomaty so základnými funkciami a režimami.


Obsluha konvektomatov ChefTop MindMaps je ľahká vďaka intuitívnemu digitálnímu dotykovému panelu. Použijete prednastavené recepty na pečenie, grilovanie, smaženie, dusenie, varenie v pare, regeneráciu, udržiavanie alebo vymyslíte vlastné jedinečné postupy prípravy.

GastroRex je oficiálny dovozca konvektomatov Unox. Viac ako 20 rokov vykonávame predaj, montáž servis a tiež precízne zaškolenie profesionálnym kuchárom po celej SR. Predajom naša starostlivosť o klienta nekončí.

Ak Vás ponuka zaujala, stačí kliknúť na modré tlačítko CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ a napísať nám vašu požiadavku alebo nás kontaktujte na najbližšej pobočke -KONTAKTY