Chladiace skrine - ventilované G-ERV600SS
1 040,00 €
1 279,20 € s DPH
Chladiace vitríny ECOVENT s ventilovaným chladením. Vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný plášť z PS - vonkajšie dno a zadné panely z pozinkovaného plechu.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
0°C / +8°C
VONKAJŠIE ROZMERY
775 x 750 x 1860(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
635 x 460 x 1627(v) mm
OBJEM
509
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+35°C / 65 % HOD.
TYP CHLADENIA
vetrané
TYP ODMRAZOVANIA
automatické
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R600a
PLYN (gr.)
145
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
70
VÝKON - W-
280
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 430 – PS
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
3 rošt. police 650 x 527 mm + 1 rošt. polica 650 x 297 mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
D
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
98
HRUBÁ HMOTNOSŤ HMOTNOSŤ (kg)
118
ROZMERY BALENIA
805 x 815 x 2003 (v) mm
- Objednávacie číslo: G-ERV600SS
-
Na objednávku
Máte záujem o viac kusov alebo individuálnu ponuku?
Kliknite na „Mám záujem o cenovú ponuku“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Tento produkt už máte pridaný v dopyte.
Kliknite na „Zobraziť dopyt“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Chladiace vitríny ECOVENT s ventilovaným chladením. Vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný plášť z PS - vonkajšie dno a zadné panely z pozinkovaného plechu.
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
0°C / +8°C
VONKAJŠIE ROZMERY
775 x 750 x 1860(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
635 x 460 x 1627(v) mm
OBJEM
509
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+35°C / 65 % HOD.
TYP CHLADENIA
vetrané
TYP ODMRAZOVANIA
automatické
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R600a
PLYN (gr.)
145
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
70
VÝKON - W-
280
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 430 – PS
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
3 rošt. police 650 x 527 mm + 1 rošt. polica 650 x 297 mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
D
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
98
HRUBÁ HMOTNOSŤ HMOTNOSŤ (kg)
118
ROZMERY BALENIA
805 x 815 x 2003 (v) mm
| Regulácia teploty: | elektronický |
| Odparovanie kondenzovanej vody: | automatický |
| Nominálna kapacita (L): | 509 |
| Výkon Watt: | |
| Izolácia (mm): | 70 |
| Typ chladiaceho plynu: | R600a |
| Typ chladenia: | ventilovaný |
| Energetická trieda: | D |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Pracovná teplota (°C): | 0°C / +8°C |
| Príslušenstvo v cene: | 3 police 650 x 527 mm + 1 polica 650 x 297 mm |
| Vnútorné rozmery (mm): | 635 x 460 x 1627(h) mm |
| Stavebné materiály: | nerezová oceľ AISI 430 PS |
| Typ odmrazovania: | automatický |
| Vnútorné osvetlenie: | no |
| Maximálna pracovná teplota: | +35°C / 65%HR |