Mraznička G-EF200SS
Pôvodne: 530,00 €
Ušetríte: 63,00 €
467,00 €
574,41 € s DPH
Mrazničky so statickým chladením. Vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný ABS - statické chladenie s vnútorným ventilátorom pre rovnomernú teplotu - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
600 x 585 x 855(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
510 x 485 x 620(v) mm
KAPACITA
130
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+32°C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
police výparník
TYP ODMRAZOVANIA
manuálne
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R600a
PLYN (gr.)
60
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
termostat
IZOLÁCIA (mm)
60
SPOTREBA ENERGIE (W)
105
NAPÄTIE
230V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 430 + ABS
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
2 pevné police – 480 x 440 mm
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
45
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
57
ROZMERY BALENIA 680 x 650 x 1160 (v) mm
- Objednávacie číslo: G-EF200SS
-
Na objednávku
Máte záujem o viac kusov alebo individuálnu ponuku?
Kliknite na „Mám záujem o cenovú ponuku“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Tento produkt už máte pridaný v dopyte.
Kliknite na „Zobraziť dopyt“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Mrazničky so statickým chladením. Vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele AISI 430 - vnútorný ABS - statické chladenie s vnútorným ventilátorom pre rovnomernú teplotu - vonkajšie zadné a spodné panely z pozinkovaného plechu
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
600 x 585 x 855(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
510 x 485 x 620(v) mm
KAPACITA
130
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+32°C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
police výparník
TYP ODMRAZOVANIA
manuálne
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R600a
PLYN (gr.)
60
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
termostat
IZOLÁCIA (mm)
60
SPOTREBA ENERGIE (W)
105
NAPÄTIE
230V / 50Hz
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
nehrdzavejúca oceľ AISI 430 + ABS
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
áno
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
nie
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
2 pevné police – 480 x 440 mm
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
45
HRUBÁ HMOTNOSŤ (kg)
57
ROZMERY BALENIA 680 x 650 x 1160 (v) mm
| Regulácia teploty: | termostat |
| Odparovanie kondenzovanej vody: | automatický |
| Nominálna kapacita (L): | 130 |
| Výkon Watt: | 105 |
| Izolácia (mm): | 60 |
| Typ chladiaceho plynu: | R600a |
| Typ chladenia: | policový výparník |
| Energetická trieda: | |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Pracovná teplota (°C): | -18°C / -22°C |
| Príslušenstvo v cene: | 2 pevné police 480 x 440 mm |
| Vnútorné rozmery (mm): | 510 x 485 x 620(h) mm |
| Stavebné materiály: | AISI 430 nerezová oceľ + ABS + dvojité zasklenie |
| Typ odmrazovania: | Manuál |
| Vnútorné osvetlenie: | no |
| Maximálna pracovná teplota: | +32°C / 55%HR |