Mraziaca skriňa - presklená -ventilovaná G-EFV600G
1 435,00 €
1 765,05 € s DPH
Mraziaca skrina ECOVENT s ventilovaným chladením. Vonkajší plášť z bieleho epoxidového plechu - vnútorný plášť z PS - vonkajšie dno a zadné panely z pozinkovaného plechu
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
775 x 750 x 1860(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
635 x 460 x 1627(v) mm
OBJEM
538
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+30°C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
vetrané
TYP ODMRAZOVANIA
automatické
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
110
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
70
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
VÝKON - W-
480
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
lakovaný plech PS + izolačné sklo
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
nie
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
áno
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
4 rošt. police 650 x 527 mm + 1 rošt. polica 650 x 297 mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
C
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
110
HRUBÁ HMOTNOSŤ (Kg)
130
ROZMERY BALENIA
805 x 815 x 2003 (v) mm
- Objednávacie číslo: G-EFV600G
-
Na objednávku
Máte záujem o viac kusov alebo individuálnu ponuku?
Kliknite na „Mám záujem o cenovú ponuku“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Tento produkt už máte pridaný v dopyte.
Kliknite na „Zobraziť dopyt“ a pripravíme Vám ponuku na mieru.
Mraziaca skrina ECOVENT s ventilovaným chladením. Vonkajší plášť z bieleho epoxidového plechu - vnútorný plášť z PS - vonkajšie dno a zadné panely z pozinkovaného plechu
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA/PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
-18°C / -22°C
VONKAJŠIE ROZMERY
775 x 750 x 1860(v) mm
VNÚTORNÉ ROZMERY
635 x 460 x 1627(v) mm
OBJEM
538
MAX. PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
+30°C / 55% hod.
TYP CHLADENIA
vetrané
TYP ODMRAZOVANIA
automatické
TYP CHLADIACEHO PLYNU
R290
PLYN (gr.)
110
ODPAROVANIE KONDENZOVANEJ VODY
automatické
REGULÁCIA TEPLOTY
elektronická
IZOLÁCIA (mm)
70
NAPÄTIE
220-240V / 50Hz
VÝKON - W-
480
KONŠTRUKČNÝ MATERIÁL
lakovaný plech PS + izolačné sklo
ZMENA OTVÁRANIA DVERÍ
nie
VNÚTORNÉ OSVETLENIE
áno
DODANÉ PRÍSLUŠENSTVO
4 rošt. police 650 x 527 mm + 1 rošt. polica 650 x 297 mm
ENERGETICKÁ TRIEDA
C
ČISTÁ HMOTNOSŤ (kg)
110
HRUBÁ HMOTNOSŤ (Kg)
130
ROZMERY BALENIA
805 x 815 x 2003 (v) mm
| Regulácia teploty: | elektronický |
| Odparovanie kondenzovanej vody: | automatický |
| Nominálna kapacita (L): | 538 |
| Výkon Watt: | 480 |
| Izolácia (mm): | 70 |
| Typ chladiaceho plynu: | R290 |
| Typ chladenia: | ventilovaný |
| Energetická trieda: | C |
| Zmena otvárania dverí: | no |
| Pracovná teplota (°C): | -18°C / -22°C |
| Príslušenstvo v cene: | 4 police 650 × 527 mm + 1 polica 650 × 297 mm |
| Vnútorné rozmery (mm): | 635 x 460 x 1627(h) mm |
| Stavebné materiály: | Maľovaný plech PS + izolačné sklo |
| Typ odmrazovania: | automatický |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Maximálna pracovná teplota: | +30°C / 55%HR |